1.8.2017 Audition valmennusryhmiimme

27.3.2018

Haemme täydennystä Star-, Champion- ja Elite valmennusryhmiimme kaudelle 2017-2018.

Audition järjestetään tanssikoulumme tiloissa 1.8.2017 tiistaina klo.17. Hakutilaisuus kestää pari tuntia osallistujien määrästä riippuen. Kilpailtavina lajeina seuraavalla kaudella ovat Disco Dance ja Performing Arts-lajit. Tanssijat jaetaan tilaisuudessa kahteen ryhmään iän mukaan, joten nuorimmat lapsitanssijatkin voivat osallistua rohkeasti mukaan. :)

Ilmoittautuminen hoidetaan vasta paikan päällä eli etukäteisilmoitusta ei tarvitse tehdä.

Salia saa käyttää lämmittelyyn klo.16:30 alkaen. Audition ei sisällä erikseen lämmittelyä.

Olethan hyvissä ajoin paikalla!

Pyydämme tanssijoilta auditoinnin yhteydessä huoltajan sähköpostiosoitteen. Lähetämme auditoinnin jälkeen infopostin kaikille osallistuneille heti viikon 31 aikana.

Tilaisuus on avoin kaikille kilpailutoiminnasta tai tavoitteellisemmasta tanssiharrastuksesta janoaville tanssijoille. Suositusikäraja on 8-vuotta. Lisää tietoa valmennusryhmistämme löydät nettisivujen tuntikuvaukset osiosta sekä sähköpostitse yhteyttä ottamalla (valmentajatsde@gmail.com).

HUOMIO!

  • VALMENNUSRYHMIEN KAUSI ALKAA JO VKO.33, 14.8. MAANANTAINA!
  • Auditointiin osallistuvat myös tällä hetkellä ryhmissä tanssivat.

Toivotamme kaikki innokkaat niin uudet kuin vanhatkin tanssijat rohkeasti mukaan!! :)