Hyvää Uutta Vuotta 2015 koko SDE:n porukalle!

27.3.2018

(Päivitetty 7.1.2015)

Kausi alkaa Effellä 12.1.2015 lukujärjestyksen mukaan. Syksyn lukujärjestys ei muutu. Joitain lisäyksiä/muutoksia saattaa tulla mutta niistä ilmoittelemme hieman myöhemmin. Kaikki tanssijat siis tulevat normaalisti syksyn aikana tutuiksi tulleille tunneille. Jos kuitenkin tanssija haluaa muuttaa tuntejaan, tulee niistä keskustella Rosan kanssa erikseen. Kun tulette omalle tunnille, saa jokainen ilmoittautumislomakkeen joka täytetään tuntia ennen. Ilmoittautumislapusta valitaan tunnit ja näin määräytyy kausimaksu. Kausimaksu tulee maksaa koululle käteisellä viikolla 5. Paikalla on koko viikon kassahenkilö rahastamassa maksuja. Poikkeustapauksissa voi pyytää myös laskun.

Otamme mukaan myös uusia tanssijoita. Muutamilla tunneilla on vielä tilaa. Näistä paikoista voi kysellä sähköpostilla Rosalta (studiodance.effect(at)gmail.com). Vastaamme sähköposteihin mahdollisimman pikaisesti, mahdollisesti muutaman päivän viiveellä. Puhelimeen vastaamme satunnaisesti koska tanssituntien aikana puhelimme on pois käytöstä. Tämän takia toivomme yhteyden ottoa sähköpostilla. Laita tiedoksi sähköpostiin myös puhelinnumerosi niin meiltä päin voidaan tarvittaessa ottaa yhteyttä.

Ihanaa tanssintäytteistä kevättä kaikille!