SDE kesäleiri järjestetään 14.6. – 16.6.2021. Tanssillinen leiri on avoin kaikille 6-11-vuotiaille lapsille ja nuorille (ei tarvitse olla tanssikoulun jäsen). Leirin kesto jokaisena päivänä klo 11.00 – 15.00 (4h). Leiri järjestetään tanssikoululla osoitteessa Radiomiehenkatu 3, Turku.
Leirin teemana on mukava yhdessäolo tanssien, leikkien ja ulkoillen (säävaraus ulkoiluun). Ohjaajana toimii Anniina Salonen. Lisätietoa saat sähköpostitse anniinasalonen00@gmail.com tai studiodance.effect@gmail.com. Ilmoittautumiset Anniinan sähköpostiin tai Anniinalle koululla. Leirimaksu suoritetaan ilmoittautumisen yhteydessä Turku Disco & Show Dancers ry:n tilille FI42 5710 0420 2090 33. Ilmoittautumisen yhteydessä tulee mainita myös osallistujan leiripäivät jos osallistuminen ei koske kaikkia kolmea päivää.
Kaikki osallistujat saavat pienen yllätyksen leirin alkaessa!!
Osallistumismaksut:
3 päivää 60,00€ – 2 päivää 45,00€ – 1 päivä 30,00€
Leirillä ei tarjota ruokaa, joten osallistujat ottavat pienen välipalan ja juomapullon mukaan.
Palautamme osallistumismaksun sairastapauksissa (lääkärintodistusta vastaan). Muussa kuin sairastapauksissa tulee osallistuminen peruuttaa neljä (4) päivää ennen leirin alkua!
Ilmoittautumiset viimeistään 10.6.2021 mennessä.
Tervetuloa mukaan tanssimaan!